HAKKIMIZDA

Aran Enerji Ltd. Şti. ülkemizin yüksek potansiyele sahip olduğu alanlardan biri olan güneş enerjisi alanında ar-ge ve yatırım planlarını sürdürmektedir.

Aran Enerji, solar sistemler üzerine uzmanlaşmış; danışmanlık, projelendirme, planlama, mühendislik, uygulama ile işletme ve bakım alanlarında faaliyet gösteren, anahtar teslim çözümler üreten dinamik tecrübeli bir firmadır.

Aran Enerji, Türkiye’de kurulumu yapılmış olan 275 MW GES projelerinin çeşitli kapsamlarında yer almış; yönetmelikleri, mevzuatı ve ilgili usul esasları bilen deneyimli bir kadro ile yönetilmektedir.

Aran Enerji olarak çatısına güneş paneli yerleştirerek kendi elektrik ihtiyacını karşılamak isteyen kurumsal ve bireysel tüketicilere projelendirme, panel tedariği ve kurulum hizmeti vermek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu alanda araştırma ve geliştirme faaliyetlerine sürdüren Aran Enerji, sektöründe oldukça tecrübeli birçok ulusal ve uluslararası iş ortağı ile birliktelik sağlayarak endüstriyel çatılarda güneş paneli kurulumu için yenilikçi bir çözüm elde etmiştir ve bu çözümü yaygınlaştırmak için faaliyetlerine devam etmektedir.

Temel gayemizin teknolojik ve AR-GE bazlı gelişmeleri takip ederek, çevreye ve insani değerlere duyarlı ürünler geliştirmek, gelecek nesillere daha yeşil bir dünya ve temiz enerji bırakmak olduğu yolculuğa çıktığımız günden beri heyecanla çalışıyoruz.

Tüm süreçlerimizin optimum düzeyde verimlilikte yürümesi için üretimden kuruluma değer mühendisliği anlayışı ile çalışıyoruz. Bu anlayış ile performans, kalite ve maliyet üçgenini mükemmelleştirecek bir mühendislik stratejisi geliştirerek sektöre değer katan bakış açımızı ortaya koyuyoruz. Gelecek için “değer” üretiyoruz.

Kaliteyi bir bütün olarak ele alıyor, panel üretiminden sevkiyata kadar tüm faaliyetlerimizi yüksek standartlarda kalite anlayışımız ile gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızın bir çıktısı olan kalite anlayışımız sayesinde ürün ve hizmetlerimizin, beklentiyi her zaman aynı standartlarda karşılayacağının garantisini veriyoruz.

Gerçekleştirmeyi planladığınız güneş santrali yatırımınız için doğru adımların atılması, ilgili ürünlerin belirlenmesi, gerekli simülasyon ve fizibilite çalışmalarının hazırlanması tecrübeli ekibimiz tarafından yürütülmektedir.

Aran Enerji, doğru projelendirme doğru mühendislik yaklaşımı ile 275 MW onaylanmış proje referansı ile uzmanlık ve deneyimini yatırımcılara sunmaktadır.

Güneşe yapılan yatırım hem doğaya hem ekonomiye iyilik yapmaktır. Yeşil geleceğin peşinde GES yatırımlarımız ile sahip olduğumuz deneyimi güneş yatırımcılarına aktarıyor, güneşe yatırım yaparak iyilik adımı atan tüm yatırımcıları destekliyoruz.

Misyonumuz

Güneş enerjisi sektöründe etki yaratan büyümeyi farklılaşarak gerçekleştirmek, paydaş değerlerini gözeterek sürekli kurumsal gelişimi sağlamak, yerli üretime katkı sağlayarak ekonomik kalkınmaya destek olmak, yeşil bir gelecek hedefiyle dünya için değer üretmektir.

Vizyonumuz

Yenilenebilir enerji alanında bölgenin önde gelen yatırım ve mühendislik firmalarından biri olarak vizyonumuz, değer mühendisliği çözümlerine bağlı kalarak, müşteri ve yatırımcılarımıza en iyi hizmeti verecek bir kurum kültürü oluşturmaktır.

Cart